Vitajte v našej škole!

Aktuálny jedálny lístok je k dispozícii po kliknutí na tento odkaz.

Dokumenty školskej jedálne sú zverejňované na webovej stránke eSKOLY.SK

Oznamy:

NOVÉ
Ďakujeme všetkým deťom, rodičom aj dobrovoľníkom, ktorí dňa 14.04.2018 pomohli skrášliť prostredie školy. Vytvorili ste deťom krásne, estetické a bezpečné prostredie. ĎAKUJEME. riaditeľka školy.

Podrobnejšie informácie o zápise detí na školský rok 2018/2019 nájdete  po kliknuti na odkaz.

Rodičovské združenie pri MŠ Dénešova 53, Košice ďakuje Karpatskej nadácii a spoločnosti Getrag, za podporu projektu " Spoznávaj, rozvíjaj a chráň si našu Zem", ktorý bol realizovaný v rámci grantového programu Getrag pre ľudí 2017.

.

Projekt bol podporený vo výške 1872 eur.
Cieľom projektu bolo prostredníctvom aktivít, exkurzií, poznávacích zájazdov naučiť nie len deti, ale aj dospelých spoznávať a chrániť prírodu v blízkom aj ďalekom okolí.

Dokumenty k stiahnutiu:

Tlačivá 2% (3%) z dane
Prihláška na stravovanie v školskej jedálni
Čestné vyhlásenie zákonného zástupcu
Žiadosť o prerušenie dochádzky
Žiadosť o prijatie dieťaťa

Hľadáte materskú školu?

Ak by ste sa radi dozvedeli ako to prebieha v našej škole počas bežného dňa je Vám k dispozícii aj  prezentácia MŠ Dénešova v MS Powerpoint.